Sukcesy taneczne

5 grudnia 2015r. grupa uczniów z Zespołu Szkół w Warze brała udział w Konkursie Tańca Towarzyskiego " Podkarpackie Debiuty". Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali: Sara Kuś, Dawid Pietrykowski, Blanka Skubisz, Nikola Skotnicka, Weronika Cupak, Maja Zawadzka ( z oddziału przedszkolnego), Justyna Kuś ( uczennica klasy 1SP), Nikola Kłak ( z klasy 2SP), Magdalena Lisik, Dominika Woźniak, Paulina Sycz, Zuzanna Bobola ( uczennice klasy 3SP), Zuzanna Skotnicka i Oliwia Skubisz ( z klasy 4SP). Dzieci zatańczyły m.in walca angielskiego, walca wiedeńskiego, sambę i rock and roll. Dla młodych tancerzy była to możliwość do pochwalenia się swoim poczuciem rytmu i talentem. Reprezentanci naszej szkoły odnieśli na tym turnieju duży sukces i przywieźli z Dynowa medale. Zuzanna Skotnicka i Zuzanna Bobola zdobyły srebrny medal, pozostali uczestnicy konkursu otrzymali złote medale. Ważniejsze od nagród były jednak: okazja do pokazania się przed szerszą publicznością, doskonalenie własnych umiejętności i zaszczepienie w dzieciach miłości do tańca. Młodzi tancerze mogli podziwiać także zdolności swoich starszych kolegów, którzy wystąpili w pokazie tanecznym.
Gratulujemy zdobytych sukcesów i życzymy kolejnych równie udanych startów. Dla tancerzy mamy radę i powtarzamy za zespołem Golec uOrkiestra " Tańcz - nie żałuj podłogi, tańcz - niech niosą Cię nogi..."

Konkurs Tańca Towarzyskiego

Utworzono dnia 08.12.2015, 18:04