Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sukcesy sportowe uczniów

Czcionka:

2 października w Izdebkach odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach udział brali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w trzech kategoriach wiekowych:
I grupa - klasa III - IV SP - dystans 500 metrów,
II grupa - klasa V - VI SP - dystans 1000 metrów,
III grupa - klasy I - IIIG - dystans: 1000 metrów ( dziewczęta), 1500 ( chłopcy).

Zespół Szkół w Warze reprezentowany był przez liczną grupę zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Uczniowie zajęli czołowe miejsca oraz wywalczyli awans na zawody powiatowe. Wyniki przedstawiają się następująco:
I grupa
dziewczęta:

1. Wiktoria Szerszeń - uczennica klasy IV zajęła I miejsce,
2. Julia Kurzydło - uczennica klasy IV uplasowała się na II miejscu.
chłopcy:
4 miejsce wywalczył Kacper Sarnicki z klasy IV.
grupa II
dziewczęta:
5 miejsce zdobyła Justyna Nieznańska - uczennica klasy V.
chłopcy:
2 miejsce wywalczył uczeń klasy VI - Karol Bobola.
grupa III
dziewczęta:
3 miejsce zajęła Diana Szpiech z klasy IIG,
4 miejsce zdobyła Paulina Szpiech z klasy IIIG.
chłopcy
3 miejsce zajął uczeń klasy IIIG Jakub Tyka.
                Cieszy fakt, że tak liczna grupa dzieci i młodzieży wzięła udział w imprezie sportowej. Naszą szkołę reprezentowało 27 uczniów. Przekłada się to nie tyko na wyniki sportowe ale i na dobrą kondycję fizyczną.

7 października 2015r. w Brzozowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach brali udział uczniowie, którzy w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych zajęli miejsca 1 - 6. Zawodnicy z Zespołu Szkół w Warze odnieśli sukces i " wybiegali" sobie dobre miejsca. W kategorii wiekowej klasy III - IV SP  ( dystans 500 metrów) najlepsza była Wiktoria Szerszeń. Zajęła ona I miejsce i zakwalifikowała się na Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Kolbuszowej. Dziewczynka otrzymała pamiątkowy medal i dyplom. Julia Kurzydło uplasowała się na V pozycji, natomiast Kacper Sarnicki wywalczył VIII miejsce.
                  Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych równie dobrych startów...